Wikipedia

Wyniki wyszukiwania

Translate

piątek, 27 marca 2015

KSIĄŻKA EVE EDWARDS -,, ALCHEMIA MIŁOŚCI ''.
Książka opisuje o wielkiej miłości na dworze Tudorów. W  1582 roku  Will  Lacey  został hrabią Dorset, posiadał majątek po zmarłym ojcu. Majątek ten był w ruinie i dlatego powinien ożenić się z bogatą panną.  Na dworze Elżbiety I  było dużo takich panien , ale on zakochał się w Elie. Elie to bardzo ładna  i uczona dziewczyna, z hiszpańskim tytułem.Rodzina nalegała, żeby  Will poślubił  lady Jane, która była piękną i bogatą szlachcianką, ale hrabia  musiał wybrać - serce czy rozum . Czytając tą ksiażkę dowiecie się kogo wybrał hrabia i jak dalej potoczyły się losy bohaterów. 
        Książka Eve Edwards jest bardzo ciekawą książką  o miłości w trudnych czasach .  W czasach Elżbiety I  jest protestantyzm , ale także jest dużo katolickich szpiegów  i zagrożenie ze strony Hiszpanii.
Szlachcic  z dworu królowej, który zakochał się w dziewczynie z hiszpańskim tytułem wiele ryzykował.
       Książka mnie się bardzo podobała  i myślę , że zainteresuje każdego czytelnika.

4 komentarze:

 1. Gdyby ktoś inny napisał recenzję tej książki pewnie by mi się nie spodobała :) Czasem lubię powieści historyczne, ale trochę mi się już znudziły :)
  Ale tak to opisałaś: krótko, na temat i postawiłaś dobre pytanie, na które odpowiedź chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę ,że jak przeczytasz książkę, wszystkiego się dowiesz. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

   Usuń
 2. Nie czytałam ale zainteresowałaś mnie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Edytko ! Na pewno książka się Tobie spodoba.. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych.

   Usuń