Wikipedia

Wyniki wyszukiwania

Translate

wtorek, 12 marca 2013

KSIĄŻKA ,, JAK W NIEBIE" - LEVY MARC

Jest to urzekająca komedia romantyczna, w której opisana jest historia miłości nie znająca żadnych granic. W książce jest dużo fantazji, ale są przedstawione w bardzo ciekawy sposób. Autor opisuje historię dwoje młodych ludzi, Lauren, / lekarka, która zapadła w śpiączkę po wypadku samochodowym/  i Arthura / architekt/. Lauren, jako duch spotyka się z  Arthurem. Arthur nie chce uwierzyć , że  Lauren jest osobą z  zaświatów. Ponadto tylko on jeden widzi tą dziewczynę.  Co dalej będzie , co z tego wyniknie , czy Laren wybudzi się ze śpiączki, dowiemy się po przeczytaniu książki.
        Każdego czytelnika na pewno zainteresuje ta opowieść. Urzekła mnie ta książka i zachęcam do jej lektury
                                         Cytaty z książki ,,Jak w niebie" -Levy Marc

,, Nie ma rzeczy niemożliwych,tylko nasz ograniczony umysł uznaje pewne zjawiska za niepojęte i nierealne. Często trzeba rozwiązać wiele równań , by przyjąć nowy sposób rozumowania. To kwestia czasu i możliwości ludzkiego mózgu ".
,,... opisał pierwszy ideał miłości.
- Rozpoznać szczęście, kiedy leży u twoich stóp, mieć odwagę i zdecydować, by pochylić się , chwycić je w dłonie... i  zatrzymać. To mądrość serca. Mądrość, która jest tylko logiką, to mało."
,, _ Nikomu z nas szczęście nie jest dane na własność, czasami udaje się je zdobyć, być jego najemcą czy może lokatorem."...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz